Neon Heading (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Blue
ta: நீலம்

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
