Neon Heading (1.0.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Red
th: แดง

en: Pink
th: สีชมพู

en: Green
th: เขียว

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Yellow
th: เหลือง

en: Uses
th: ใช้
