Neon Heading (1.0.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Insert
tr: Ekle

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Red
tr: Kırmızı

en: Purple
tr: Mor

en: Pink
tr: Pembe

en: Green
tr: Yeşil

en: Blue
tr: Mavi

en: Orange
tr: Turuncu

en: About
tr: Hakkında

en: Yellow
tr: Sarı

en: Uses
tr: Kullanım
