Neon Heading (1.0.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Insert
uk: Вставити

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Red
uk: Червоний

en: Lime
uk: Лимонний

en: Purple
uk: Пурпуровий

en: Magenta
uk: Пурпурний

en: Cyan
uk: Блакитний

en: Pink
uk: Рожевий

en: Green
uk: Зелений

en: Blue
uk: Синій

en: Orange
uk: Помаранчевий

en: About
uk: Про модуль

en: Yellow
uk: Жовтий

en: Uses
uk: Використання
