Neon Heading (1.0.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Insert
vi: Chèn

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Red
vi: Đỏ

en: Green
vi: Xanh lá

en: Blue
vi: Xanh

en: Orange
vi: Da cam

en: About
vi: Giới thiệu

en: Yellow
vi: Vàng

en: Uses
vi: Sử dụng
