Nepali calendar (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Date
ka: თარიღი

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: am
ka: დილის

en: pm
ka: საღამოს
