Nepali calendar (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: am
km: ព្រឹក

en: pm
km: ល្ងាច

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
