Nepali calendar (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Date
sl: Datum

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
