Nepali calendar (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Date
ca: Data

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Date format
ca: Format de la data

en: Time format
ca: Format de l'hora

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos
