Nepali calendar (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Tuesday
fi: Tiistai

en: Wednesday
fi: Keskiviikko

en: Thursday
fi: Torstai

en: Friday
fi: Perjantai

en: Saturday
fi: Lauantai

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Time format
fi: Kellonajan muoto

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää
