Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: None
pl: Brak

en: Field
pl: Pole

en: Fields
pl: Pola

en: About
pl: O stronie

en: Formatter
pl: Formater

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %bundle_name bundle. Aborting rendering.
pl: Wykryto rekurencyjne renderowanie w trakcie renderowania encji %entity_type: %entity_id, używającej pola %field_name w zestawie %bundle_name. Przerwano renderowanie.
