Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Fields
pt: Campos

en: About
pt: Sobre

en: Formatter
pt: Formatador

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %bundle_name bundle. Aborting rendering.
pt: A renderização recursiva foi detetada ao renderizar a %entity_type: %entity_id, usando o campo %field_name no pacote %bundle_name. A abortar a renderização.
