Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Field
fa: فیلد

en: Field name
fa: نام فیلد

en: Fields
fa: فیلدها

en: About
fa: درباره
