Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Field
gl: Campo

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Fields
gl: Campos

en: About
gl: Información

en: Formatter
gl: Formateador
