Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: None
ru: Нет

en: Field
ru: Поле

en: Field name
ru: Имя поля

en: Fields
ru: Поля

en: Field mapping
ru: Соответствие полей

en: About
ru: Информация

en: Formatter
ru: Форматер

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %bundle_name bundle. Aborting rendering.
ru: Во время генерирования сущности %entity_type: %entity_id используя поле %field_name в пакете %bundle_name, обнаружена рекурсия. Процесс прерван.
