Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.33) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: None
ast: Nengún

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Hidden
ast: Anubríu
