Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.33) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Field
az: Sahə

en: Inline
az: Xətdə

en: Field name
az: Sahə adı

en: Fields
az: Sahələr

en: Hidden
az: Gizli

en: Above
az: Yuxarıda

en: Field mapping
az: Sahənin xəritələşdirilməsi

en: About
az: Haqqında

en: Formatter
az: Formatlayıcı
