Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.33) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: None
bg: Не

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Inline
bg: В една линия

en: Hidden
bg: Скрит
