Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.33) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Above
bo: གོང་དུ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Formatter
bo: རྣམ་གཞག་སྒྲིག་བྱེད
