Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.33) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: None
bs: Nijedan

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Inline
bs: U liniji

en: Field name
bs: Ime polja

en: Fields
bs: Polja

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Above
bs: Iznad
