Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.33) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: None
ca: Cap

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Inline
ca: En línia

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Fields
ca: Camps

en: Hidden
ca: Ocult

en: Above
ca: A sobre

en: Field mapping
ca: Correspondència de camps

en: About
ca: Detalls

en: Formatter
ca: Formatador

en: Visually Hidden
ca: Visualment amagada
