Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.33) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: None
da: Ingen

en: Field
da: Felt

en: Label
da: Etiket

en: Inline
da: Integreret

en: Field name
da: Feltnavn

en: Fields
da: Felter

en: Hidden
da: Skjult

en: Above
da: Ovenover

en: Field mapping
da: Felt mapning

en: About
da: Om

en: Formatter
da: Formatering

en: Visually Hidden
da: Skjult visuelt
