Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.33) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: None
et: Puudub

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Inline
et: Samal real

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Fields
et: Väljad

en: Hidden
et: Peidetud

en: Above
et: Üleval

en: About
et: Programmist

en: Formatter
et: Vormindaja

en: Visually Hidden
et: Visuaalselt peidetud

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %bundle_name bundle. Aborting rendering.
et: Tuvastati rekursiivne renderdamine olemi %entity_type: %entity_id puhul, kasutades välja %field_name kogumis %bundle_name. Renderdamine katkestatud.
