Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.33) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Above
gu: ઉપર

en: About
gu: વિશે
