Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.33) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Field
it: Campo

en: Label
it: Etichetta

en: Inline
it: In linea

en: Field name
it: Nome del campo

en: Fields
it: Campi

en: Hidden
it: Nascosto

en: Above
it: Sopra

en: Field mapping
it: Mappatura campi

en: About
it: Informazioni

en: Formatter
it: Formattatore

en: Visually Hidden
it: Visivamente nascosto
