Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.33) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Fields
ka: ველები

en: Hidden
ka: დამალული

en: Above
ka: ზემოთ
