Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.33) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: None
lv: Nav

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Fields
lv: Lauki

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Above
lv: Virs

en: Field mapping
lv: Lauka attiecinājums

en: About
lv: Par

en: Formatter
lv: Formatētājs

en: Visually Hidden
lv: Vizuāli Slēpts
