Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.33) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Above
my: အပေါ်

en: About
my: အကြောင်း
