Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.33) - en to no translation catalogue (13 entries)

en: None
no: Ingen

en: Field
no: Felt

en: Label
no: Etikett

en: Inline
no: Integrert

en: Field name
no: Feltnavn

en: Fields
no: Felt

en: Hidden
no: Skjult

en: Above
no: Over

en: Field mapping
no: Feltmapping

en: About
no: Om

en: Formatter
no: Formatterer

en: Visually Hidden
no: Visuelt skjult

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %bundle_name bundle. Aborting rendering.
no: Rekursiv gjengivelse ble oppdaget ved opptegning av entiteten %entity_type: %entity_id, ved bruk av %field_name feltet på pakken %bundle_name. Avbryter oppteging.
