Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.33) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: None
nn: Ingen

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Fields
nn: Felt

en: Hidden
nn: Skjult

en: Above
nn: Over
