Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.33) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Fields
oc: Camps

en: Hidden
oc: Amagat

en: Above
oc: En dessús

en: About
oc: A prepaus

en: Formatter
oc: Aisina de mesa en forma
