Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.33) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Inline
ps: ننليكى

en: Hidden
ps: پټ

en: Above
ps: پورته

en: About
ps: په اړه
