Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.33) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: None
sl: Brez

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Inline
sl: V vrstici

en: Field name
sl: Ime polja

en: Hidden
sl: Skrito

en: About
sl: O modulu
