Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.33) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Label
te: లేబుల్

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: About
te: గురించి
