Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.33) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Above
th: ด้านบน

en: About
th: เกี่ยวกับ
