Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.33) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Field
tr: Alan

en: Label
tr: Etiket

en: Inline
tr: Satır içi

en: Field name
tr: Alan adı

en: Fields
tr: Alanlar

en: Hidden
tr: Gizli

en: Above
tr: Üstte

en: Field mapping
tr: Alan eşleme

en: About
tr: Hakkında

en: Formatter
tr: Biçimleyici

en: Visually Hidden
tr: Görsel Olarak Gizli
