Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.33) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: None
vi: Không có

en: Field
vi: Trường

en: Label
vi: Nhãn

en: Inline
vi: Trên cùng dòng

en: Field name
vi: Tên trường

en: Fields
vi: Các trường

en: Hidden
vi: Ẩn

en: Above
vi: Bên trên

en: About
vi: Giới thiệu
