Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.34) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: None
eo: Neniu

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Inline
eo: en linio

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Above
eo: Supere
