Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.34) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Field
fr: Champ

en: Label
fr: Libellé

en: Inline
fr: En ligne

en: Field name
fr: Nom du champ

en: Fields
fr: Champs

en: Hidden
fr: Caché

en: Above
fr: Au-dessus

en: Field mapping
fr: Correspondance de champ

en: About
fr: À propos

en: Formatter
fr: Outil de mise en forme

en: Visually Hidden
fr: Non affiché

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %bundle_name bundle. Aborting rendering.
fr: Rendu récursif détecté lors du rendu de l'entité %entity_type: %entity_id, en utilisant le champ %field_name sur le paquet %bundle_name. Abandon du rendu.
