Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.34) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: None
hr: Nema

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Inline
hr: U istom redu

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Fields
hr: Polja

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Above
hr: Iznad

en: About
hr: Opis
