Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.34) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: None
id: Tiada

en: Field
id: Bidang

en: Inline
id: Sebaris

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Fields
id: Bidang isian

en: Hidden
id: Tersembunyi

en: Above
id: Di atas

en: Field mapping
id: Petakan field

en: About
id: Tentang

en: Formatter
id: Pengformat

en: Visually Hidden
id: Tersembunyi secara visual
