Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.34) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Above
kn: ಮೇಲಿನ

en: About
kn: ಕುರಿತು
