Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.34) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: None
lt: Joks

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Above
lt: Virš

en: About
lt: Apie

en: Visually Hidden
lt: Vizualiai paslėpta
