Nested Entity Reference Formatter (8.x-1.34) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: None
ug: يوق

en: Label
ug: بەلگە

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Above
ug: ئۈستىدە

en: About
ug: ھەققىدە
