Nested Permission (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Parent
fa: والد

en: Name
fa: نام

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Parent ID
fa: شناسه والد
