Nested Permission (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Roles
lt: Rolės
