Nested Permission (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Parent
ru: Родитель

en: Name
ru: Название

en: Roles
ru: Роли

en: Parent ID
ru: ID родителя

en: Machine Name
ru: Машинное имя

en: Edit permissions
ru: Редактировать права доступа
