Nested Permission (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Parent
cy: Rhiant

en: Name
cy: Enw

en: Roles
cy: Swyddogaethau
