Nested Permission (8.x-2.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Parent
az: Valideyn

en: Name
az: Ad

en: Roles
az: Rollar

en: Parent ID
az: Valideyn ID
