Nested Permission (8.x-2.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Edit
id: Sunting

en: Weight
id: Bobot

en: Parent
id: Induk

en: Name
id: Nama

en: Roles
id: Peran

en: Parent ID
id: ID Induk

en: Machine Name
id: Nama Mesin

en: Edit permissions
id: Edit izin
